Polska-Portugalia-Poznan-Konrad_Czapracki-AftrworkART-14_07_2024 (37)  Foto: Konrad_Czapracki

Portugalki pokonały reprezentację Polski [ZDJĘCIA]

Ostatniego dnia międzynarodowego turnieju w Poznaniu reprezentacja Portugalii okazała się silniejsza od Polek. Po zaciętej walce biało-czerwone uległy 61:65.

Po piątkowym spotkaniu z Portoryko i sobotnim z Niemkami przyszła pora na spotkanie z Portugalkami. Podopieczne Karola Kowalewskiego mimo bardzo dobrej postawy i waleczności minimalnie uległy reprezentacji Portugalii. Polki finalnie zajęły II miejsce w całym turnieju. Pierwsza lokata została wywalczona przez reprezentacje Niemiec (komplet zwycięstw) a podium zamykała Portugalia. Drużyna Portoryko uplasowała się na ostatniej pozycji.

Warto podkreślić, że turniej cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców. Wszystkie spotkania reprezentacji Polski zgromadziły na trybunach komplet fanów!

Chętnie stworzymy dla Was więcej podobnych artykułów! Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia