Finał Ligi Narodów mecz o 3. miejsce- Polska - Słowenia  Foto: afterWork.art / Piotr Rychter
afterWork.art / Piotr Rychter

Polacy zdobywają brąz VNL – [ZDJĘCIA]

W emocjonującym meczu o brązowy medal Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn 2024, reprezentacja Polski odniosła zdecydowane zwycięstwo nad drużyną Słowenii. Polacy wygrali 3:0 ( 26:24, 25:16 i 25:16). Dzięki tej wygranej, polscy siatkarze zakończyli tegoroczne rozgrywki na trzecim miejscu.

Spotkanie rozpoczęło się od zaciętego pierwszego seta, w którym obie drużyny walczyły punkt za punkt. Ostatecznie to Polska wyszła zwycięsko z tego starcia, wygrywając 26:24. Drugi i trzeci set były już bardziej jednostronne – polscy siatkarze dominowali na boisku, co przełożyło się na pewne wygrane 25:16 w obu setach.

O, tym, kto zdobędzie złoto zadecyduje mecz, który rozpoczął się o godzinie 20:00 w łódzkiej Atlas Arenie.

Chętnie stworzymy dla Was więcej podobnych artykułów! Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia